menuemailphonefb

pripravujeme

Pozitívna správa! Opäť otvárame!

17.5.2021

Novinky

Stručný popis

Vážení diváci,

S potešením si vám dovoľujeme oznámiť, že na základe zlepšenia pandemickej situácie bude Divadlo Romathan opäť otvorené pre verejnosť za dodržania všetkých protiepidemických opatrení.

Prvé predstavenie, ktoré plánujeme uviesť naživo, bude zároveň premiérou, bude to hudobno- zábavný program s názvom "Dobré je, keď Róm sa baví", kde budú zahrnuté aj fragmenty z divadelných inscenácií. Premiéra je naplánovaná na 27. mája o 18tej hod. V prípade zmien vás budeme informovať.

 

Divadlo Romathan v zmysle platnej vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva SR už nebude pred návštevou divadla od divákov požadovať preukázanie sa platným negatívnym testom na koronavírus.

Tešíme sa na Vás a zároveň Vás prosíme v záujme ochrany zdravia nás všetkých o rešpektovanie pokynov uvádzacej služby pri dodržiavaní ďalších opatrení, ktoré ostávajú v platnosti.

Kapacita hľadiska ostáva stále obmedzená, prichádzajúcim divákom bude špeciálnymi skenermi kontrolovaná telesná teplota a budú upozornení na potrebu nasadenia rúška a dezinfekcie rúk a zároveň divadlo bude aj naďalej pred každým predstavením od divákov žiadať poskytnutie kontaktných údajov: e-mailovej adresy a telefónneho čísla, ktoré v súlade s platnou legislatívou o ochrane osobných údajov divadlo využije len v prípade nutnosti dohľadania kontaktov v intervale do dvoch týždňov od podujatia.