menuemailphonefb

DIVADLO ROMATHAN AKO EKO DIVADLO

clock

05.06.2023

 

????Trvalo roky, kým sme sa začali k životnému prostrediu správať uvedomelejšie. Možno si kladiete otázku, či už nie je na posun k lepšiemu neskoro. Odpoveďou a poslednou nádejou pre aké-také zachovanie planéty Zem sú práve naše deti. Rozprávajme sa s nimi a buďme im príkladom. Inšpiráciou k tomu môže byť aj divadelná hra- eko rozprávka.
????Preberáte s deťmi tému ekológie? Vediete ich k ekologickému správaniu cez každodenné aktivity? Možno si poviete, že ani vám sa nik po tejto stránke nevenoval a vy tiež na to nemáte čas a energiu. Ak to nespravíte vy teraz, potom prídeme o potenciál ekologicky uvedomelej generácie. A tá, čo príde po nej, bude niesť ešte horšie následky zdevastovaného životného prostredia. Pritom stačí tak málo.
????Preto sme si pre Vás milí priaznivci pripravili eko rozprávku s názvom "Keď sa Zemeguľa chichúňa". V príbehu sa dokáže ako je lepšie byť človek človeku priateľom ako nepriateľom. Aké dôležité je počúvať múdre rady starších, že veľa vecí ktoré považujeme za samozrejmé, si musíme chrániť. Že najdôležitejším prvkom v živote ľudí je láska nielen voči druhým ale aj voči prírode.
Už čoskoro sa o eko rozprávke dozviete v najbližšom príspevku, ktorý zverejníme ????
Želáme Vám krásny a pozitívny štart do nového týždňa!