menu emailphonefb

Ponuka predstavení

Bohužiaľ, v zadanej kategórií sa nenachádzajú žiadne programy

Cimbal, tanec, husličky, ach tie rómske pesničky


Hudobno- tanečný program - dlžka trvania od 30 - 90 minút.

Than perdal o Roma - Miesto pre Rómov


Hudobno - dramatická freska z histórie a súčastnosti Rómov.

Svedectvo


Je to nový titul s tematikou a žánrom vytvoreným rómskymi autormi nášho divadla. Cieľom tejto hry je pripomenúť Rómom aj Nerómom ako sa neľudsky zaobchádzalo s Rómami počas 2. svetovej vojny. Ada hin nevo titulis. Kada titulis pisinda amaro autoris andalo amaro divadlos. Kada titulis vakerel palo roma, so kerenas lenca o nemci ande dujto svetovo vojna.

Romathan baví


Hudobno-zábavný program.

Kuchtík Ham- Ham


Je to pôvodná rómska rozprávka o tom, že zeleninka je chutná a zdravá. Ako z nej uvariť chutnú polievočku vás naučí kuchtík Ham Ham a jeho šikovní pomocníci. Rozprávku pre vás napísal a s hercami naštudoval pán Marián Balog. Kadi paramisa vakerel sav hin e zeleninka lačhi me sasti. Sar latar šaj the kerel lačhi zumiňóri. Kada tumen sikavela o Kuchtíkos Ham-Ham o leskere pomocníka. Kadi paramisa irinďal me le hercenca sikaďal o Marian Balog.

Ako Boh stvoril Róma


Rozprávka "Ako Boh stvoril Róma" je našou 73. premiérou.Je to obnovená premiéra hry, ktorá sa v minulosti stretla s veľkým ohlasom u divákov. Preto sa k nej divadlo vrátilo a predstavilo ju v novom šate. V tejto edukatívnej rozprávke komunikujú postavy v rómskom i slovenskom jazyku. Autorka Daniela Hivešová-Šilanová vychádzala zo starodávneho biblického príbehu o stvorení človeka.